Vážení rodiče,

Žáci 3. – 5. ročníků jsou nadále vzděláváni distančně.

Žáci mají v době distanční výuky nárok na dotovaný oběd.

Výdej obědů pro žáky:  3. - 5. ročníku - 12.45 - 13.00 hodin.

Obědy se budou vydávat POUZE DO JÍDLONOSIČŮ u výdejního okénka v prostorách školní jídelny. Z důvodu přísných hygienických opatření žádáme rodiče, aby děti přinesly s sebou dva jídlonosiče na výměnu.

Oběd je třeba nahlásit den předem, upřednostňujeme SMS zprávy.

Mgr. Martina Kudláčková, ředitelka školy

Informace o školním stravování pro rok 2019 - 2020

Vážení rodiče, celý text

ostatní | 3. 10. 2019 | Autor: Lucie Samsonková

Informace o školním stravování pro rok 2018/2019

Informace celý text

ostatní | 14. 8. 2018 | Autor: Mgr. Martina Kudláčková

Anketa ve školní jídelně

V průběhu měsíce května připravila paní učitelka Kropáčková dotazník pro školní jídelnu. Děti se vyjadřovaly k oblíbeným i méně oblíbeným pokrmům doma i ve školní jídelně. Mezi nejoblíbenější jídla školní jídelny patří řízky, kuře, rajská omáčka a většina sladkých jídel. Co dětem naopak nechutná jsou ryby, špenát a játra.
A co by děti nejraději ve školní jídelně jedly? Jednoznačně vyhrál smažený sýr s hranolkami, dále pak pizza, palačinky a špagety – ty dětem na jejich svátek 1. 6. uvaříme a jako dezert se bude podávat zmrzlina.
Všem moc děkujeme za vyplnění dotazníku! celý text

ostatní | 30. 5. 2018 | Autor: Mgr. Martina Kudláčková

Evropa nás zajímá - Dánsko

V rámci projetku Evropa nás zajímá celý text