POČÍTAČOVÁ TECHNIKA

pc Jdeme s dobou, nezůstáváme pozadu a už i ve školce se seznamujeme s počítačovou technikou.

V žádném případě není v našem zájmu podporovat děti v pasivním přijímání internetových přenosů, v neaktivním sezení u počítače či v hraní nevhodných her. Do mateřské školy jsme z projektu financovaného MŠMT zakoupili 10 tabletů a výukový 3Box (zařízení k promítání, interaktivní práci,...). Jednou týdně s dětmi pracujeme s pomocí této techniky, přičemž ale děti pracují nejenom  na tabletu, kde jsou pro ně nahrány vzdělávací hry, ale také ve dvojici na 3Boxu a činnosti jsou doplněny didaktickými pomůckami. Činnost je to pro děti velmi zábavná, ojedinělá a rozvíjející je v oblasti rozumové, sluchové, zrakové, motorické, spolupráce, ohleduplnnosti, aj.

fotky zde

Vytvořeno: 13. 11. 2019