Kouzelník Waldini

Kouzelník Waldini 1 Ve škole mají pololetní prázdniny a my, holky a děti z vaší školky, jsme si pátek 3. 2. zpříjemnily návštěvou kouzelníka.

Dlouho očekávané vystoupení stálo opravdu za to. Pan Waldini tahal z rukávu jeden kouzelnický trumf i eso za druhým a nechyběla ani bílá holubice či živý králík. Ten nebyl vytažen klasicky z klobouku, nýbrž z kouzelné kostky, což nikdo z nás nečekal. Nevěděly jsme, kam koukat dříve a ani tak se nám nepodařilo triky odhalit. Svůj kouzelnický um si mohlo vyzkoušet take pár odvážlivců. Jaké bylo jejich překvapení, když se jim předměty doslova v rukou měnily, mizely i množily. Pokud se vám tedy doma stane nějaká ta záhada, možná je to jen součást tréninku vašeho malého Waldiniho nebo Saxany 💫.

Fotogalerie:

Vytvořeno: 22. 2. 2023